amazonitas

Amazonitas

Tai švelnumo ir ištikimybės akmuo. Žaliai melsva amazonito spalva ramina, slopina baimes, nerimą ir nepasitikėjimą. Šis mineralas harmonizuoja šeimyninius santykius.

Amazonitas skleidžia saugumo ir švelnumo energiją, nukreiptą į šeimos ir vedybų gerovę, pritraukia materialinius išteklius. Nešiojamas emocijų kaitoms raminti, todėl tinka žmonėms, kuriuos kamuoja chroniškos depresijos bei staigios nuotaikų kaitos. Padeda priimti sudėtingas gyvenimo situacijas be nerimo ir streso.

Amazonito tema – bendravimas. Jis padeda harmonizuoti kontaktą su aplinkiniais. Amazonitas ypatingai tiks jums, jei nemokate sklandžiai reikšti savo minčių, jei norite sumažinti susikaustymą viešame kalbėjime.

 

PLAČIAU
ametistas

Ametistas

Ametistas yra nepakeičiamas įtampų ir streso ramintojas.  Pagrindinis ametisto uždavinys – daryti įtaką žmogaus psichikai.

Ilgesnis nešiojimas ametisto papuošalų suteikia proto ir minčių ramybę, mažina mentalinę įtampą, padeda žmogui atstatyti ir stiprinti nervinę sistemą, daro atsparesniu kasdieniniams stresams. Šis mineralas transformuoja senus įsitikinimus į naują supratimą, moko naudotis savo intuicija, išgirsti vidinį balsą. Rinkitės ametistą, jei jūs lengvai pasiduodate svetimai įtakai bei prisiimate atsakomybę už kitus.

Ametistas ramina fizinius, emocinius, mentalinius ir dvasinius prisirišimus, padeda nugalėti liguistus, žalingus potraukius bei skatina savikontrolę, todėl puikiai tinka žmonėms, siekiantiems išsivaduoti nuo prisirišimų ir priklausomybių.

 

PLAČIAU
Apatitas

apatitas

Jau pats pavadinimas išduoda, kad akmuo malšina apatiją, pyktį, liūdesį ir sielvartą, mokydamas kreipti daugiau dėmesio į laimingesnes bei linksmesnes gyvenimo akimirkas.

Apatitas šalina sumaištį ir negatyvą, ugdo intelektą, padeda įsisavinti žinias, tokiu būdu pagreitindamas asmenybės augimą bei dvasinį tobulėjimą.

Apatitas atstovauja gerklės čakrą. Rinkitės šį mineralą, jei reikia padrąsinimo viešo kalbėjimo srityje. Jis skatina atvirumą ir mažina socialinį uždarumą, todėl apatitas yra puikus pasirinkimas užkietėjusioms intravertėms.

 

PLAČIAU
AVANTIURINAS

Avantiurinas

Avantiurinas laikomas sėkmės talismanu, kuris suteikia pakilią nuotaiką. Jis didina optimizmą ir pasitikėjimą savo jėgomis. Kartais šis mineralas vadinamas “meilės akmeniu”, kadangi jis atstovauja širdies čakrą. Avantiurinas aštrina pojūčius bei emocijas.

Žaliojo avantiurino papuošalai reiškia atsinaujinimą. Šio mineralo vibracijos rezonuoja su mūsų noru pasikeisti ir judėti į priekį kupiniems gyvybinės energijos. Žaliasis avantiurinas reikalingas visiems žmonėms, išgyvenantiems sunkų periodą savo gyvenime. Jis suteikia jėgų problemų sprendimui ir pergalės siekimui.

Svarbiausias šio mineralo uždavinys – emocinio kūno bei širdies čakros valymas. Tai švelnaus poveikio atleidimo ir savitarpio supratimo akmuo.  Norite apsivalyti nuo emocinių baimių, pykčio ir nuoskaudų? Nešiokite avantiuriną kartu su rožiniu kvarcu.

 

PLAČIAU
BERILAI

Berilai

Berilai – tai mineralų grupė, kuriai priklauso akvamarinas, morganitas, smaragdas, heliodoras. Visų berilų tema – sielos budimas, todėl ypatingai šio akmens nereiktų rinktis pagal Zodiako ženklą, nes siela bunda nepriklausomai nuo mūsų horoskopo. Jei jis pakvietė jus, vadinasi susivokėte, jog fizinis kūnas yra tik šarvas sielai.

Berilai skatina saves pažinimą, sąmoningumo procesą, ryšį su aukštesniuoju Aš. Itin tinkamas maldoms ir meditacijoms, bei tiems, kas patiria išbandymus tikėjime.

Rožinis morganitas – tai aukščiausia meilės temos nata, kuri žadina sielą per besąlyginę meilę. Tie, kas yra abejingi morganitui, sielos budimo su meile nesieja. Morganitas atsiveria tam, kurio misija – gyventi dėl kitų, kurio darbas skatinamas pašaukimo (dvasininkai, gydytojai, mokytojai, rašytojai, menininkai).

 

PLAČIAU
chalcedonas

Chalcedonas

Chalcedonas atstovauja bendravimo temą. Mineralų terapijoje šis akmuo dažnai pavadinamas “balzamu komunikacijos centrui”, nes naikina užspaustų arba neišreikštų emocijų sukeliamas problemas, kurios realizuojasi per komunikacijos centrą mintimis ir žodžiais.

Chalcedonas ramina emocines audras, sušvelnina bendravimo problemas, ypač tas, kurios pasireiškia baime būti nesuprastam arba baime netinkamai reikšti mintis ir nuomonę. Šį mineralą patariama nešioti visiems, kieno darbas susijęs su komunikacija, tarpininkavimu, viešu kalbėjimu, scena.

 

PLAČIAU
citrinas

Citrinas

Citrinas – tai mineralas, išsklaidantis neigiamą energiją viskame, kas yra aplink mus. Rinkitės citriną, jei jums trūksta pasitikėjimo savimi savirealizacijos srity, kadangi jis atskleidžia turimus sugebėjimus ir talentus.

Citrinas laikomas sėkmės, gerovės ir turtų simboliu. Šis mineralas sąveikauja su saulės rezginiu, kuris yra atsakingas už dosnumą, nuoširdumą, valią, gebėjimą duoti ir priimti, mokėjimą teisingai elgtis ir skirstyti materialinius resursus. Citrinas moko natūralių mainų “duoti – gauti”, padeda išmokti taupyti, tačiau tuo pačiu išlikti dosnia, leidžia suprasti, kad pinigai – tai energija, kuri negali stovėti vietoje, ji privalo nuolat cirkuliuoti.

Pagrindinė citrino tema – savirealizacija, todėl jį ypatingai patariama nešioti toms, ką dėl savęs nerealizavimo gyvenime apima liūdesys ar depresija.

 

PLAČIAU
granatas

Granatai

Tai stiprus mineralas, reikalaujantis šeimininkės, žinančios, ko nori iš gyvenimo. Granatai privalo patikėti jūsų jėga bei ryžtu, kad imtų jums padėti. Jie dega tik tose rankose, kurios žino, ką nori gauti.

Almandinas ir piropas (granatų rūšys) yra puikūs ryžto bei drąsos siekti kurstytojai. Krizinėse situacijose padės neabejoti, o karingai judėti užsibrėžtų tikslų link. Suteiks pasitikėjimo savo idėjomis, kryptingumo jų įgyvendinime, koncentracijos, charizmos, kūrybingumo. Šie granatai šalina uždarumą, susikaustymą, šaltumą. Tai lyderių, pasiryžusių dirbti dėl kitų, akmuo. Puikiai tinka organizatoriams, scenos žmonėms, politikams, kurie pervargsta nuo nuolatinio bendravimo, kurie stengiasi sužadinti savo patrauklumą bei magnetizmą kitų žmonių akyse.

 

PLAČIAU
juodasis agatas

Juodasis agatas ir oniksas

Juodojo agato pagrindinis uždavinys, kaip ir visų juodos spalvos akmenų – įžeminimas ir apsauga. Savo vibracijomis jis padeda žmogui atrasti teisingą gyvenimo kelią ir “įleisti šaknis” į jį. Juodasis agatas – puikus pagalbininkas sunkiomis akimirkomis gyvenime, padeda ramiau išgyventi skaudžią netektį, chaosą, įžvelgti šviesiąją pusę. Agatai atstovauja harmonijos temai, t. y. subalansuoja mentalinį ir emocinį kūnus, kitaip tariant, protui paveda kontroliuoti emocijas.

Juodojo agato ir juodojo onikso cheminės formulės yra vienodos, tačiau jie skiriasi savo kvarcų intarpais, kurie atrodo kaip spalvotos juostos. Juodojo agato juostelės – nėriniuotos, o onikso – lygiagrečios.

Oniksas suteikia žmogui tiek fizinės, tiek ir emocinės bei dvasinės jėgos, padeda tapti savo likimo šeimininku. Jis naudingas tiems, kas lengvai pasiduoda svetimai įtakai, kadangi skatina ryžtą, valią, pasitikėjimą savimi. Puikiai tinka besiskundžiantiems nužiūrėjimais, prakeikimais ir ieškantiems apsaugos.

 

PLAČIAU
kalnų krištolas

Kalnų krištolas

Priklausomai nuo žmogaus bei jo keliamų tikslų, keičiasi ir kalnų krištolo vibracijos. Šis mineralas gali suteikti švelnią energetiką kūdikiui, tuo tarpu magui sustiprinti jo galias bei intuiciją. Kalnų krištolas sąveikauja su bet kuriuo kitu mineralu, tokiu būdu stiprindamas arba išlygindamas jų poveikį.

Papuošalai su kalnų krištolu – tai puikūs žmogaus energetikos apsaugininkai. Jis stiprina energetinį lauką ten, kur jis yra. Protui suteikia aiškumo, koncentracijos, greito supratimo, aštrių įžvalgų.

Kalnų krištolas – universalus gyduolis tiek fizinio kūno, tiek emocijų. Jis stiprina mintis, priima ir saugo informaciją bei keliamus tikslus, vėliau skatindamas jų siekti.

 

PLAČIAU
karneolis

Karneolis

Karneolis – gyvenimo džiaugsmo, žaismingumo, patrauklumo, seksualumo akmuo. Natūralu, kad tokias savybes suteikiantis akmuo vienišoms moterims padeda pritraukti ypatingą vyrų dėmesį, o turinčioms antrąją pusę – meilę, santykių tvirtumą bei gerovę.

Karneolio funkcija – išlaisvinti blokadas, trukdančias harmoningai tekėti džiaugsmo energijos srovei. Šis mineralas ramina pyktį, baimes ir pavydą. Jį nešiodama tampate žaismingesne, labiau atsipalaidavusia, patrauklesne. Rinkitės karneolį, jei nesiseka išlaikyti ilgalaikius santykius.

Karneolis padės išsivaduoti nuo nepilnavertiškumo kompleksų bei pažinti savo moteriškąją prigimtį. Šis mineralas suteikia drąsos ir aistros, grąžina norą gyventi, padeda susidoroti su baimėmis. Karneolis skatina pajusti esamąjį laiką, neleidžia ”skraidyti padebesiais”, sutelkia dėmesį į iškeltus tikslus ir svajones.

 

PLAČIAU
klasikinis agatas

Klasikinis agatas

Agatas – sėkmės, gerovės ir sveikatos akmuo, skleidžiantis ypatingai švelnias žemiškas vibracijas, kurios suteiks jums stabilumą gyvenime bei atkurs ryšį su Žeme. Agatas – stabilizatorius, padedantis susitvarkyti su žemiškomis problemomis, pasiekti materialinę sėkmę bei atstatyti stiprią fizinę sveikatą. Jis padės suvokti realybę ir adekvačiai reaguoti į kasdienines situacijas. 

Jei išsirinkote agatą, vadinasi jūs sprendžiate klausimus, susijusius su stabilumu, gerove, užtikrintumu gyvenime ar sveikatos stiprinimu. Agato papuošalas padės atstatyti emocinį, intelektinį ar fizinį balansą, suteiks harmoniją ir sielos žaizdų gijimą, padės suprasti ir priimti save tokią, kokia esate.

 

PLAČIAU
labradoritas

Labradoritas

Labradorito žėrėjimas apima visą vaivorykštės spalvų spektrą, taip jungdamas visus žmogaus energetinius centrus – čakras. Labradoritas – tai realizacija Žemėje. Jo vibracijos pastūmės jus veikti čia ir dabar, ant Žemės, žemiškuose reikaluose. Šis akmuo formuoja barjerą destruktyvioms energijoms, suteikdamas jums jėgų ir apsaugodamas nuo energijos stokos.
Labradoritas laikomas vienu stipriausių mineralų, skirtų apsaugai, kadangi jis sužadina vidinį stabilumą, taip savaime sukurdamas apsauginį lauką nuo visko, kas trikdo.

Labradoritas padės atsikratyti baimių, nusivylimų, abejonių, apsaugos nuo blogos kitų žmonių įtakos. Nešiokite šį mineralą, jei jaučiatės pažeidžiama ir neapsaugota, jei kankina netikrumas ir netikėjimas.

 

PLAČIAU
Lazuritas

Lazuritas

Lazuritas laikomas tiesos mineralu visais aspektais. Jis atskleidžia vidinę tiesą, skatina savimonę ir žinių priėmimą. Lazuritas paleidžia užgniaužtas emocijas ar situacijas, iškeldamas jas į paviršių.

Lazuritas skatina orumą, sąžiningumą bei atjautą bendravime ir socialiniuose gebėjimuose. Leidžia suprasti savo motyvus bei įsitikinimus, kas suteikia aiškesnę ateities perspektyvą.

Lazuritas atstovauja trečiosios akies čakrą: aktyvina intelektą, skatina loginį mąstymą, kristalizuoja mintis, aštrina protą, padeda susikaupti mokantis.

Lazuritas ramina baimes, emocinę įtampą, agresiją, išskirtinumo jausmą, puikybę, nepasitenkinimą savimi ir kitais.

 

PLAČIAU
Malachitas

Malachitas

Malachitas yra apie žemiškąją meilę. Atstovaudamas širdies čakrą, jis harmonizuoja vyrų ir moterų tarpusavio santykius, dovanoja meilę. Nešiodama malachitą, jūs spinduliuosite žavesį bei patrauklumą aplinkiniams. Dėl šios savybės malachitas ypač mėgiamas trokštančių pripažinimo ir mėgstančių būti dėmesio centre. Šis mineralas padeda suvokti estetinį grožį, draugystės, teisingumo reikšmę. Malachitas aktyvina žinių poreikį, moko mylėti gyvenimą ir pasikliauti likimu.

Sodriai žalia malachito spalva asocijuojasi su bundančia gamta. Būtent tokį pojūtį šis akmuo suteikia ir jį nešiojančiajai, žadindamas gilesnį gamtos didybės, estetikos bei grožio pajautimą.

 

PLAČIAU
baltas menulis

Mėnulio akmuo

Mėnulio akmuo – tai puikus mineralas, naudojamas emocijų korekcijai. Jis atstovauja išskirtinai In moteriškajai energijai, todėl literatūroje dažniausiai vadinamas mineralu moterims. Mėnulio akmuo jums ypač tiks, jei siekiate atskleisti savo moteriškumą, norite išlikti šilta, natūrali, jausminga bei nuoširdi. Šis akmuo kontroliuoja emocijų protrūkius, kadangi normalizuoja pernelyg išreikštą jausmingumą. Rekomenduojamas moterims, kurioms sunku išlaikyti ilgalaikius santykius su vyrais.

Mėnulio akmuo reguliuoja moterų hormonų veiklą, todėl patariama nešioti po gimdymo, negalinčioms pastoti arba klimakterinio periodo metu. Šis mineralas kontroliuoja emocijas, padeda susikaupti, gerina atmintį. Išvaiko melancholiją ir neaiškios kilmės baimes. Rekomenduojamas nešioti žmonėms, turintiems problemų santykyje su mama.

 

PLAČIAU
rožinis kvarcas

Rožinis kvarcas

Rožinis kvarcas yra nesąlyginės meilės ir ramybės akmuo. Veneros globojamas akmuo – puikus pasirinkimas, jei norite priimti save ir kitus tokius, kokie jie yra. Šis mineralas atpalaiduoja, didina savivertę, stiprina grožio pojūtį ir kūrybingumą. Nepakeičiamas pagalbininkas širdies žaizdoms gydyti.

Rožinis kvarcas yra tinkamiausias meilės temos gyduolis. Jei mylėjote ir praradote meilę, jei jaučiatės nevertas meilės – rožinis kvarcas būtent jums. Ypač tinka nemokančioms atleisti, linkusioms kerštauti, manančioms, kad visi aplinkui veidmainiai, o meilės nėra. 

Nuolatinis rožinio kvarco nešiojimas padeda tapti jautresne ir švelnesne. Šios savybės neišvengiamai didins jūsų patrauklumą ir magnetizmą. Atsiveria didesnės galimybės realizuoti save, rodyti savo talentus, sutarti su aplinkiniais. Tai mineralas, padedantis pamilti gyvenimą!

 

PLAČIAU
saulės akmuo

Saulės akmuo

Saulės akmens uždavinys – paskatinti savęs realizaciją pasirinktoje srityje, pasitelkiant į pagalbą jau atskleistus talentus ir gabumus. Šioje situacijoje nepakaks tik svajoti ir norėti. Reikia tiksliai suvokti, ką mokate geriausiai, ir būti pasiruošusiai tuos gebėjimus taikyti realybėje. Jei dar nežinote, kur save realizuoti, jei dar neatradote savęs – šiuo atveju padės citrinas.

Saulės akmuo puikiai tiks, jei jums trūksta optimizmo, gyvybingumo, pasitikėjimo savimi, drąsos bei ryžto veikti. Šis mineralas suteikia visas savybes, reikalingas lyderiui įvairiose gyvenimo srityse. Saulės akmuo mažina stresą, padeda nuraminti užspaustus bei neišreikštus jausmus. Ypatingai tinka, jei savyje įžvelgiate tik trūkumus bei neigiamas savybes.

 

PLAČIAU
sodalitas

Sodalitas

Sodalito tema – proto galia ir analitinis mąstymas. Jis traukia žmones, linkusius į tiksliąsias ir technines mokslo šakas, analitikus ir strategus, politikus ir ekonomistus, muzikantus ir rašytojus.

Sodalito vibracijos veikia protinę veiklą, balansuoja smegenų pusrutulių darbą, gerina atmintį, vysto analitinį mąstymą ir logiką. Šis mineralas puikiai pasitarnaus priimant svarbius sprendimus gyvenime. Jis padės jums išanalizuoti visą jūsų sukauptą patirtį, padaryti išvadas, sukurti naujus planus ir užsibrėžtų tikslų vykdymo schemą.

Sodalitas tinka hiperaktyviems žmonėms, ramina protą, mintis bei chaosą galvoje, padeda geriau įsiminti informaciją.

Rinkitės sodalitą, jei jūsų emocijos ir jausmai trukdo logiškai mąstyti.

 

PLAČIAU
tigro akis

Tigro akis

 Tigro akis suteikia pasitikėjimą savimi bei stabilumo jausmą visose srityse. Papuošalai iš šio akmens – tai tradiciniai sergėtojai ne tik žmogaus kūno, bet ir jo turto.

Jei išsirinkote tigro akį, vadinasi šiuo metu esate susikoncentravęs į savo fizinio kūno sveikatingumą, energijos atstatymą, fizinių jėgų atgavimą. Tigro akis puikus situacijų ir aplinkybių stabilizatorius, suteikiantis žmogui laisvės, stabilumo, pasitikėjimo savimi jausmą.

Visi “akiniai” kvarcai laikomi puikiais pagalbininkais bei sergėtojais. Jie lavina intuiciją, tokiu būdu leisdami žmogui išgirsti savo vidinį balsą ar nuojautą.

 

PLAČIAU